Pojištění

Jako prográmator zprostředkovávající pojištění mám uplně jiné pojetí této činnosti než 99% ostatních poradců.

Správě nastavené pojištění je oboustranně výhodný obchod.

Klient za své peníze dostane klid do duše a jistotu, že při nahodilé události se o něj pojišťovna postará. Ta naopak na sebe přebírá rizika svých klientů a odměnou jsou jí výdělky.

Životní pojištění

Je tou nejdůležitější formou pojistek. V Česku jeho hlavní podstatu ale chápe pouze minimum lidí. A tou je zajištění dostatečných příjmů, když člověk nemůže pracovat a sám si tak vydělávat, protože výdaje nepočkají.

Majetkové pojištění

S prohlubováním realitní krize nabírá na důležitosti mít pojištěný svůj majetek. Myslím tím samozřejmě byt či dům. Ceny nemovitostí vzrostly natolik, že většina lidí je ráda, že na vlastní bydlení vůbec dosáhnou, a pokud by o něj měli přijít, jiné si těžko pořídí. Pojistka za 500,- měsíčně vám zajistí, že při tragedii dostanete peníze na nové bydlení.

Autopojištění

Nejméně důležitá, ale paradoxně nejvíce vyhledávaná pojištění. Proč tomu tak je? Protože nehody jsou na silnicích nejčastější a lidé si toto riziko nejvíce uvědomují.

Ale ruku na srdce, co můj život ovlivní nejvíce?

  • Když se po těžké nemoci nebudu moci vrátit do práce a zbytek života budu mít polovinu peněz než v práci, ale dvojnásobné výdaje?
  • Když přijdu o střechu nad hlavou?
  • Nebo když mi ukradnou auto?

Logickým uvažováním se všichni dostaneme ke stejné odpovědi.

Pro více informací mne kontaktujte.